Yenisahra perde yıkama

Perdelerinizin hasar görmemesi ve yıpranmaması için özel bir yıkama gerektirdiğini biliyor musunuz? Elde veya çamaşır makinelerinde yıkanan perdeler zaman içerisinde canlılıklarını kaybeder. Görsel olarak soluk bir görünüm kazanırlar. Bundan dolayı firmamız perde yıkama alanında hizmet vererek evinizdeki veya iş yerinizdeki tüm perde çeşitlerine zarar vermeden yıkamaktadır. Yıkama işlemi özel makineler eşliğinde uzman personel tarafından yapılmaktadır. Geçmişten geleceğe uzanan bu yolda tüm müşterilerimize profesyonel hizmet verilmektedir. Yenisahra perde yıkama hizmeti ile ekonomik fiyat politikası içerisinde tüm işlemler yürütülmektedir.

Tüm Perde Çeşitleriniz Özenle Yıkanır

İpek perde, stor perde ve diğer tüm perde çeşitleriniz özel olarak yıkanır. Perdelerinizi yıkatmaya karar verdikten sonra kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve adres bilginizi paylaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz adresinize gelerek yıkanacak perdelerini alır ve firmamıza getirir. En kısa süre içerisinde perdelerinizin yıkama işlemi sona erdirilir. Firmamıza gelen perdeler önce tozdan arındırılır ve özel makinelere koyularak belirli bir süre yıkanır. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra kuruması için bekletilir ve ütülü bir şekilde adresinize teslim edilir.
Perdelerinizin montaj işlemi personelimiz tarafından yapılmaktadır. Kurumsal hizmet sizin memnuniyetiniz için Yenisahra perde yıkama hizmetini veren firmamız memnuniyetinizi amaçlamakta ve bu doğrultuda daima yenilikçi hizmet anlayışı benimsenmektedir.
yenisahra perde yıkamaTüm hizmetler kurumsal olarak verilmektedir. Sektör içerisinde en çok tercih edilen firmamız tüm sorunlarınız karşısında çözümsel yaklaşımlarda bulunmaktadır. Sizde bu hizmetlerden yararlanabilir ve kalite farkını yaşayabilirsiniz.