Tül Perde Yıkama

Tül perdeler diğer perdelere göre daha hassas ve ince ipliklerle dokunmuş kumaş yapılarından dolayı çok hassas perde kumaşındandır. Son yıllarda Türkiye’de perde ve dekorasyon konusunda çok kaliteli tül perde kumaşları üretilmektedir. Tabii ki çok kaliteli tül perde kumaşları sıradan basit tül perde kumaşlarından daha pahalıdır. Bu nedenle çok fazla paralar ödeyerek satın aldığınız tül perdelerinizi klasik perdelerinizi yıkadığınız gibi yıkarsanız, kaliteli olan tül perdelerinizi deforme edersiniz.
Tül perde yıkama konusunda müşterilerimize tavsiyelerimiz.

Tül perde yıkarken dikkat edilecek noktalar:

  • Dikkat edilecek en önemli detay tül perdeleri düşük derecede yıkamaktır.
  • Kullanılan deterjanın kalitesi de çok önemli bir detaydır.
  • Tül perdeleri yıkayacağınız makinenin tambur genişliği de önemli olan diğer bir detaydır.
  • Tül perdelerin yıkama programında sıkma ayarının çok yüksek olması tül perdelerinizi kıracaktır.
  • Tül perdeler yıkandıktan sonra ütüleme işlemi’de çok önemlidir. Yüksek ısıdaki ütü tül perdelerinize telafisi mümkün olmayan yıpranmaya neden olmaktadır.
  • Bir çok bayan tül perde yıkama işlemini çok önemsememektedir, bu nedenle de bir çok bayan tül perdelerini bilinçsizce yıkaması sonrası perdelerinin aşırı deforme olması sonucu tül perdelerini yenilemek zorunda kalmaktadır.
  • Tül perde konusunda müşterlerimize tavsiyemiz çok paralar vererek satın aldığınız tül perdelerinizi tül perde temizleme konusunda profesyonel perde temizleme hizmeti veren bir firmaya temizletmenizi tavsiye ediyoruz.
tül perde yıkama

Günümüzde artık bir çok ev hanımı tül perdeler için profesyonel çözüm aramaktadır. 2020 yılına yaklaştığımız şu günlerde artık perde ile uğraşmak vakit kaybına neden olmaktadır. Ücretsiz teklif almak için bize ulaşın.