Etiler perde temizleme

Siz değerli müşterilerinin memnuniyetini en üst üst limitte tutmayı amaçlayan Etiler perde temizleme firmamız Avrupa yakasında bulunduğu gibi bir çok ilçe ve semtte hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteden ve güvenden ödün vermeden emin adımlarla hızla büyümeye devam eden firmamız kendini geliştirmeye her geçen gün devam etmektedir.

Etiler Profesyonel Perde yıkama/temizleme hizmeti:

Firmamız son teknolojiye uygun makine ve temizlik ürünlerini kullanıp zamanı geldiğinde hepsini yenileyerek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için özen göstermektedir.
Etiler perde temizleme olarak tecrübeli ve kendinden emin güler yüzlü personel kadrosu ile perdelerinizin temizlik işlemlerini gerçekleştirme, ütüleme, perdeniz de var olan tadilat işlemini gerçekleştirme ve montaj hizmetini yapmaktadır. Profesyonel perde temizliği istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Bakım ve montaj problemlerinizin çözümü için firmamıza güvenerek bizleri tercih edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin sorunlarına cevap bulup mutlu etmek bizleri de oldukça memnun edecektir.

Referans Resimleri: