Anadolu Yakası Perde Yıkama

Perde yıkama hizmetimiz tüm İstanbul’a olduğu gibi Anadolu Yakasında da vardır. Üsküdar’da bulunan perde temizleme merkezimizde perdeleriniz profesyonel temizlik aşamalarından geçmektedir. Ücretsiz servis hizmetimiz ile İstanbul Anadolu Yakasına perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Üsküdar başta olmak üzere; Kadıköy, Ataşehir, Ümraniye, Çekmeköy gibi bir çok ilçeye perde yikama hizmeti vermekteyiz.
Perdeler evlerimizin dekoru olduğu kadar gündüz güneş ışıklarından ve gece de dışarıdan içerinin görünmesini engelleyen kumaşlardır. Gündüzleri özellikle yazın güneş ışıklarının içeriye girmesini istemeyiz. Çünkü ortamın sıcaklığına bir de güneş ışıkları eklenirse insanı bunaltan bir sıcaklık olmaktadır. Aynı zamanda da geceleyin evleriizde rahat rahat vakit geçirebilmemiz için perdeleri kapatırız ki içersi görünmesin. Perdelerin kullanım amaçları bunlarla sınırlı değildir elbet.

Dekor amaçlı kullanılan perdeler
Bu perdeler dekor amaçlı kullanıldığı için fazla hareket ettirilmez ve tozlar diğer perdelere göre daha fazla birikir. Bunların yıkanması diğer perdelerden daha sık olmalı ki dekorumuzu süsleyen perdelerimiz temiz görünsün.

Sahne perdeleri
Evet tiyatroya gittik ve karşımızda kırmızı kocaman bir perde ama o da ne perde toz kir içinde. İlk anda notumuzu veririz öyle değil mi? Ve tiyatroda da aksilikler baş gösterirse artık o tiyatroya verdiğimiz para kursağımızda kalır. Bundan dolayı sahne perdelerinin de düzenli olarak temizlenmesi, yıkanması gerekir. Perde yikamanın adres: Perdeyikama.org arayın perdelerinizi ilk günkü gibi temiz bir şekilde teslim edeli.