Perde Temizliği

Perde temizliği yılda en az bir kere yapılması gereken önemli bir temizlik işidir. Perde temizliği özellikle ev hanımları için can sıkıcı bir iştir. Normal bir evde perdeler 6 ila 12 ay arasında kirlenir. Buna evin işlek bir caddeye yakın olması, kırsal mevkilere yakın olması veya kirli havanın olduğu yerleşim yerlerinin etkisi büyüktür. Dolayısıyla belli bir süre kullanıldıktan sonra ev hanımları misafir ağırlamaktan çekinir. Kirli perdelerin misafirler tarafından fark edilmesini kimse istemez herhalde.

perde temizliği

Perde temizliği misafirlerden ziyade sağlığımız için de önemlidir. Havada uçuşan gözle görülmeyen toz parçacıkları perdelere ve zemine yapışmaktadır. Perdelerin güneşte hareket ettirildiğinde ışığın toz parçacıklarına çarpması ile meydana çıkan ışık ile birlikte gözle görülebilir. Bunu çoğumuz rastgele de olsa görmüşüzdür. Dolayısıyla perde temizliği için perdelerin rutin olarak yıkanması gerekmektedir.

Peki perde temizliği için kimi tercih etmeliyim?

Firmamız profesyonel perde temizliği yapmaktadır. Kuru temizleme ile girdiğimiz bu sektörde kaliteli hizmet anlayışını perde yıkama hizmetine de yansıtmamız sonucu müşteri memnuniyetini kazanmış durumdayız. Bizi müşterilerimize sorabilirsiniz.
Sağlığınız için perdelerinizin yılda en az bir kere temizlenmesi gerekmektedir. Firmamız ücretsiz perde montaj hizmeti ile perdelerinizi evlerinizden alarak, temizleyip ütüledikten sonra tekrar yerine asarak sizleri perde temizliği derdinden ve sıkıntısından kurtarmaktadır. Evet ev hanımlarını büyük bir yükten kurtarıyoruz. düşünsenize perdeleri sökmesi bir dert, yıkaması ve ütülemesi ayrı bit dert, peki ya kurutması, kurutmak için yeterli yeriniz var mı ? Bu kadar zahmete girmenize hiç gerek yok. Arayın bizi, hiç eliniz değmeden perdeleriniz temizlensin ve yerlerine asılsın. Perde temizliğine harcadığınız bunca vakit de size kalsın.

Bir telefonla bize ulaşmanız yeterli biz sizin için perdelerinizi profesyonel temizlik aşamalarından geçiriyoruz. Perde Temizleme Bizim İşimiz.