Kalamış Perde Yıkama

Evinizde veya ofisinizde bulunan perdelerin temizliği konusunda hizmet veren firmamız geçmişten geleceğe emin adımlar ile yürüyerek sektörün en çok tercih edilen isimleri arasında gelmektedir. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyet ilkesine bağlı kalınarak verilen tüm hizmetler garanti kapsamı içerisinde size sunulmaktadır.
Perdeleriniz Garanti Kapsamı İçerisinde Yıkanır
Firmamız perdelerinizi özel makinelerde yıkayarak size teslim edilir. Yıkama işlemi sırasında perdelerinizin dokusuna ve yapısına herhangi bir zarar verilmemektedir. Özel temizleme araçları ile yapılan bu işlemler alanında uzman kadro tarafından gerçekleştirilmektedir. Kalamış perde yıkama hizmetinden sizde yararlanmak ve perdelerinizin ilk günkü gibi temiz olmasını istiyor iseniz kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Yıkanan her perde temizliği için firmamız garanti vermektedir. Herhangi bir hasar veya temiz olmama durumunda ilgili mağduriyetiniz hemen karşılanmaktadır.
Perdeleriniz Evinizden Alınır Evinize Teslim Edilir
Kalamış perde yıkama bölgesinde, evinizdeki veya iş yerinizdeki perdeleri yıkatmaya karar verdiyseniz, uzman personelimiz adresinize gelerek perdelerinize zarar vermeden olduğu yerden alır. Özel paketleme yaparak temizlemek için firmamıza getirir. Burada gerekli işlemler en kısa süre içerisinde tamamlanır. Temizlik işlemi bittikten sonra adresinize getirilerek montaj işlemi tamamlanır.
Perde Temizliğine Yüksek Ücretler Ödemeyin
Firmamız perde temizliği konusunda müşteri memnuniyetine önem verdiği için fiyatları ekonomik olarak belirlemiştir. Ayrıca kapıda ödeme seçeneklerinden de yararlanmanız sağlanmıştır. Tüm bu hizmetler kurumsal olarak size özel verilmektedir. Bir diğer hizmet bölgemizi de incelemenizi öneririz: https://www.perdeyikama.org/haydarpasa-perde-yikama