Barbaros Perde Yıkama

Barbaros perde yıkama Barbaros perde yıkama firmamız ücretsiz servis ile perde yıkama hizmeti vermektedir. Barbaros mahallesinde oturuyorsanız ve perdelerinizin kirlendiğini düşünüyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Personelimiz perdelerinizi mekanizmalarından alarak tesisimize getirmekte ve titiz perde yıkama aşamalarından geçirerek tekrar adresinize teslim etmektedir. Ücretsiz montajını da yapmaktayız.

Barbaros Perde Yıkama

0216 342 2020

Perdelerin rutin olarak yıkanması en başta sağlığımız için önemlidir. Çünkü havada uçuşan toz parçacıkları perdelere yapışacak ve her hareketinde yine havaya uçuşacaktır. Solunum yoluyla da vücudumuza girmesi kaçınılmazdır. Bu yüzden özellikle astım hastaları toz tutmayan perdeleri tercih etmektedirler.
Perdeleriniz % 100 garanti altında.

barbaros perde yıkama

Evlerimizde veya iş yerlerimizde dekoruna büyük önem verdiğimiz perdelerin temizliğine de önem vermeliyiz. Büyük paralar vererek aldığınız perdelerinizi özellikle amatörce perde yıkayanlara teslim etmeyiniz. Üç kuruş az olsun diye yıkamaya verdiğiniz perdelerde telafisi mümkün olmayan sorunlar sık sık çıkmaktadır. Unutmayın ucuz etin tadı yavan olur. Babaros mahallesinin en iyi perde yıkama firmaları arasında ilk sıralarda olmanın gururunu yaşıyoruz.
Biz perde yıkama işini severek yapıyoruz.