Perde Temizleme

Perde Temizleme hizmeti almak istiyorsanız firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Perde temizleme ve perde montaj hizmeti veren firmamız profesyonel perde temizleme ve montaj ekibi ile sorunsuz ve garantili hizmet vermektedir. Profesyonel perde temizleme için bizi arayabilirsiniz.

Perde Temizliği ve Sağlık

perde temizliği

Sağlığınız için firmamız, perdelerinizin yılda en az bir kere temizlenmesini önermektedir. Firmamızın profesyonel servis elemanları evlerinizden aldığımız perdelerinizi, temizleme işlemleri bittikten sonra perdelerinizi sorunsuz ve özenle yerine asmaktadır. Bir telefonla bize ulaşmanız yeterlidir.

Firmamız 1981 yılından itibaren perde temizleme hizmeti vermektedir. Türkiye’deki perde modasını çok yakından takip etmekteyiz. Tüm perde çeşitleri ve kumaşları hakkında bilgimiz vardır. Yeni çıkan perdeleri çok yakından takip ederek güncel perde temizleme teknikleri elde etmekteyiz. Tüm perde modelleri ve kumaşları aynı sistemle temizlenmemektedir. Bir çok perde için farklı temizleme teknikleri mevcuttur. Kullanılacak temizleme ilaçları da profesyonel ve kaliteli kimyasallar olmalıdır. Firmamız bu konuda çok hassas davranmaktadır. Firmamıza perde temizleme konusunda güvenebilirsiniz. Sektördeki uzun geçmişimiz ile profesyonel perde yıkama yapmaktayız.

perde temizleme