Ataşehir stor perde yıkama

Perde yıkama firmamız “Ataşehir stor perde yıkama” hizmeti ile tüm ilçe ve çevre semtlere profesyonel hizmet vermektedir. Ücretsiz servisimiz ile siz de perdelerinizi yıkatabilirsiniz. Bu sayfada hizmetimiz ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Ataşehir ilçesi çok hızlı gelişen ve büyüyen bir ilçemizdir. Bu gelişime paralel olarak iş hacmi de büyümektedir ve bilen bilmeyen değişik sektörlerde hizmet vermeye başlamıştır. Stor perde sektöründe de bu böyledir, büyük bir pazar oluşmuş ve halı yıkamacısı da ev temizlikçisi de bu işe girmiştir. Ancak bu amatör kişilerin bir çok tüketiciyi mağdur ettiğini malesef şahit olmaktayız.

Kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan Perdeyikama.org firmamız ilk günden itibaran müşteri memnuniyeti odaklı perde yıkama hizmeti vermektedir. 20 yıldan fazla sekörde oldğumuz için her çeşit perdenin temizlenmesi ve yıkanması konusunda büyük bir tecrübeye sahip olmuştur. Özellikle stor perde gibi mekanizmalı perdeler bilmeyenler için büyük problemler çıkarmaktadır. Fakat firmamız bu konuda uzman olduğu için hiç bir problem çıkmadan stor perdelerinizi yerinden alarak yıkayıp tekrar yerine asmaktadır.

Büyükşehirlerde ev hanımlarının perde seçimleri genelde kullanımı basit, yıkaması kolay ve estetik görünmesi açısından önemli kriterlerdir. Bu kriterler göz önüne alındığında her mekan için, her zevk için stor perde kullanımı yaygınlaştı. Sayısız renk ve desen seçimiyle popülerliliğini arttırmaya devam ediyor. Bakımı ve yıkaması da zor değil. Evde uygulanacak bazı temizleme işlemleri yeterli olmazsa, Ataşehir’ de stor serde yıkama firmalarına başvurulabilir.

Ataşehir’de stor perde yıkama

Stor perde çeşidini yıkama işleminden önce bilinmesi gereken bazı önemli hususlar var. Stor perde kumaşları yüzde yüz polyester iplikten üretilir. Bazı ürünlerinde ise pamuk ve keten karışımları mevcuttur. Bu kumaşların üzerinde apre kaplamalar yer alır. Çift taraflı sıvanan apre kaplama kumaşın havayla temasını keser, stor perdelerin oluşabilmesi için gerekli olan sert ve plastik kıvamı sağlar. Özel bir teknik uygulanan sistem perdeyi dayanıklı ve kullanışlı hale getirir. Kullanılan mekanın koşullarına göre, apre kalitesine bağlı olarak 3 ila 5 yıl temizlik gerektirmez.
Perde yapısındaki sertleştirici sayesinde tozları tutmamak gerekir. Bunun içinde evde haftada iki kere ıslak bezle silmek iyi olur. Yılda bir iki defa ise bir yüzeye yayarak perdenin formunu bozmamaya özen göstererek yıkanabilir. Ataşehir’ de stor perde yıkama firmalarında perdeyi yıkama işlemleri havuz sisteminde, ultrasonic ve hidrosonic teknolojik işlemlerden geçirtilerek yapılır. Ataşehir’ de stor perde yıkamak için rağbet edilen perde yıkama firmalarında benzer işlemler uygulanır.
Sizlere kısaca stor perdenin temizlenmesi ile ilgli bilgiler ve Ataşehir perde yıkama hizmetimiz hakkında ayrıntılara yer verdik. Bunun yanında stor perde yıkama tekniklerine de göz atabilirsiniz: https://www.perdeyikama.org/stor-perde-yikama-teknikleri