İcadiye Perde Yıkama

Firmamız İcadiye semtine güvenilir, hızlı ve garantili olarak perde temizliği hizmeti vermektedir. Profesyonel bir temizlik için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.
İstanbul’un tozu dumanı eksik olmuyor. Peki bu tozlar, dumanlar, kötü havalar perdelerinize zarar veriyor mu ? Elbette cevabınız evet olacaktır. Çünkü hava kirliliğinin en fazla olduğu şehirlerden birinde yaşıyoruz. Bu sebeple perdelerimiz de bundan nasibini almak durumunda kalıyor. Perde toz tutan ve kiri ilk göze çarpan eşyamızdır. Duruşu çok güzel ve ihtişamlı bir perde almış olabilirsiniz. Ancak onun da kirli olması sizin moralinizi bozacak ve canınızı sıkacaktır. Bu tarz perdelerin de silinmesi gayet zordur. Çünkü perdeye zarar verebilirsiniz. Silmenizi tavsiye etmiyoruz. Perdeyikama.org firması olarak perdelerinizi alt yapımızdaki makineler ile yıkıyoruz ve sizlere teslim ediyoruz. İcadiye perde yıkama olarak sistemimizi sizlere sunmaktan gurur duyarız. Biraz bu konudan bahsedelim.
icadiye perde yıkamaPerdelerinizi silmenizi önermiyoruz, çünkü özellikle hassas olan perdeler deforme olabilir. Ancak İcadiye perde yıkama olarak perdelerinizi ilk günkü gibi temiz bir hale getirip teslim ediyoruz. Peki nasıl oluyor böyle bir sistem? Çünkü kullandığımız makinelerin kalitesine gerçekten güveniyoruz. Ayrıca tecrübeli elemanlarımız ve yönetimimiz olarak zamanında teslimat ve kaliteli temizlik güvencesi veriyoruz. Bu güvence ile birlikte huzur içinde birçok türdeki perdelerinizi bize teslim edebilir, içiniz rahat bir şekilde temizlenmesini bekleyebilirsiniz. Hatta sistemimiz sayesinde gerçekten hızlı bir şekilde temizliyor, ütülüyor, adresinize teslim ediyoruz. İcadiye perde yıkama olarak mutlu ve huzurlu günler dileriz.