Kurtköy perde yıkama

Kurtköy perde yıkama hizmetimiz ile elleriniz dahi değmeden perdelerinizi alıyor temizliyor ve yerlerine asıyoruz. İstanbul’un perde yıkama sitesine siz de perdelerinizi yıkatmak istemez misiniz?
Perdeler evi ev yapan, evin şıklığını ve temizliğini doğrudan yansıtan, bir evde olmazsa olmaz akseuarlardan biridir. Perdelerinizi üzerindeki toz ve kirden arındırmak için dönem dönem yıkamanız gerekmektedir. Fakat bu yıkama ve temizleme işlemi hem yorucu ve zahmetli, hem de zaman alan bir iştir. Ayrıca farklı tür ve kumaştaki perdelerin evlerdeki makinelerde yıkanması da her zaman mümkün olmamaktadır. Firmamız, çalışan hanımları ve ev hanımlarını bu yorucu ve zahmetli işten kurtarmak için profesyonel bir hizmet sunmaktadır.
Perde Yıkama Hizmetimiz
Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, ekibimiz tarafından perdelerinizi evinizden alarak, fiyat ve teslim tarihi hakkında sizi bilgilendirmekte ve takip makbuzunuzu teslim etmektedir. Profesyonel ve eğitimli ekibimiz, perdelerinizi en kısa sürede, en doğru yöntemlerle ve en uygun fiyata temizleyip yıkamaktadır. Firmamız jaluzi, stor, tül perde, katlamalı perde, japon perde, sahne perdesi, drape perde, rüstik perde, country perde, briz perde, plise perde, renso perde ve nuette perde temizleme işlemlerini sunmaktadır. Her perde türüne uygun yıkama, temizleme, kurutma ve ütüleme işlemleri yapılmaktadır. Yıkama ve kurutmada son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır. Yüzde yüz garantili hizmet sunan firmamız teslimata hazır hale gelen perdelerinizi en hızlı şekilde, ücretsiz servis ve montaj hizmetleriyle size teslim etmektedir. Bu garantili ve profesyonel hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet sunan firmamıza bir telefonla ulaşabilirsiniz.
Bir diğer hizmet bölgemiz: Kayışdağı perde yıkama: https://www.perdeyikama.org/kayıisdagi-perde-yikama