Burhaniye Perde yıkama

Üsküdar ilçesinin en şirin mahallelerinden biri olan Burhaniye mahallesine firmamız ücretsiz servis ile perde yıkama hizmeti vermektedir. Her türlü perdelerinizi firmamız mülkiyeti kendimize ait olan Üsküdar Zeynep Kamil mahallesindeki tesisimizde titiz bir yıkama işleminden geçirmektedir. Kullanmış olduğumuz tam otomatik kuru temizleme makinemiz, kalın perdeler için özel üretilmiş perde yıkama makinemiz ile perdeleriniz profesyonel bir temizlikten geçer.

Burhaniye perde yıkama

Evimizdeki diğer kullandığımız eşyalar kadar özen göstermeyiz perdeleri, Çünkü dikey konumda olan perdelerin tozu kiri kapmadığını düşünürüz. Oysaki Havada uçuşan gözle görülmeyen tozlar perdelere de yapışmakta, perdelerin hareketi ile ortama savrulmakta ve bu şekilde kısır döngü ile sürekli yer değiştirmektedir. Dolayısıyla perdelerin sık sık yıkanması gerekmektedir.

burhaniye perde yıkama

Burhaniye perde yıkama hizmetimiz ile en kaliteli perde yıkama işini vermek için kendimizi sürekli yeniliyoruz. Teknolojiyi yakından takip edip, gelişmeleri anında uygulayarak hijyen bir perde yıkama hizmeti sunuyoruz. Müşteri velinimettir sözünün hakkını vererek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz. Biz perde yıkama işini severek yapıyoruz.

burhaniye perde temizleme