Bostancı Perde Yıkama

Perde yıkama konusunda profesyonel hizmet veren firmamız Bostancı perde yıkama hizmeti ile tüm Bostancı, Kozyatağı, Erenköy ve Kadıköy ilçesine hizmet götürmektedir. Kalitemizi siz de görmek isterseniz bizimle iletişime geçiniz. Uzun yıllar boyunca perde temizliği işinde bulunan firmamız her çeşit perdenizi garantili olarak yıkamakta ve ütüleyip teslim etmektedir.

Bostancı stor perde yıkama

Perde yıkamak zordur ancak stor perde yıkamak hepsinden daha zor. Stor perdelerin sökme işlemleri, katlama işlemleri, yıkama ve geri montaj işlemleri oldukça zor olduğundan çoğu kişi bu tür işleri perde yıkama firmalarına veriyor. Ancak her perde yıkama firması aynı kaliteyi sunmuyor ve müşterilerini mutlu edemiyor. Biz firmamız olarak yılların verdiği tecrübe ile perdelerinizi evinizden alıyoruz. Yüksek teknolojili ekipmanlarımız ile perdelerinizi olabilecek en temiz haline getiriyoruz. Bunları yaparken perdelerinizin deforme olmasını eski görünmesini engelleyip siz değerli müşterilerimize layık bir şekilde temizleyerek daha iyi bir hizmet veriyoruz. Sadece bunlarla kalmayıp bir de perdelerinizi evinize kadar getirip montaj işlemini de üstleniyoruz. Bu sayede yıllardır ayakta kalmayı başarıp müşteri portföyümüze müşteri ekleyerek her gün daha iyi yorumlar alarak sizlere daha iyi hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bu hizmetleri sunarken sadece güzel bir görüntü değil gerçek anlamda her türlü pislikten arındırıyoruz perdelerinizi.

Perdelerdeki mite ve akarlar

Dikkatinizi şu noktaya çekmek istiyorum perdelerde bulunan gözle görülemeyen mikroplar! Örneğin kimse bilmediği perdelerimizde gizli gizli dolaşan mite ve toz akarları. Perdelerimiz lifli yapıları ile çok fazla toza ve bu tozla beraber mite ve toz akarlarına yuva oluyor. Bu canlılar elbette ki sağlımız için azda olsa bir tehdit oluşturuyor biz bu tehditleri ortadan kaldırmak için çabalıyoruz ve piyasada bulanan en iyi perde şampuanlar ile sizleri bu tür gizli tehlikelerden kurtarıyoruz. Biz yaptıklarımızla iyi yorumlar alırken müşterilerimizde evlerinde kar beyazı perdelerini izliyorlar.