İstanbul Perde Temizleme

İstanbul’un perde yıkama sitesi Perdeyikama.ORG tüm İstanbul’a profesyonel perde temizleme/yıkama hizmeti vermektedir. Tek yapmanız gereken bize telefonla ulaşmak: 0216 342 2020

İstanbul perde temizleme firmamız 1981 yılında kurulmuştur. 37 yıllık geçmişimizde perde yıkama ve temizleme ile ilgili bir çok tecrübemiz mevcuttur. Her çeşit perdelerinizi tesisimizde profesyonel temizlik aşamalarından geçirerek ilk günkü haline getirmekteyiz. Firmamız son teknoloji makine ve ekipman kullanmaktadır. Personelimize belirli aralıklarla eğitim vererek gelişmelerden haberdar olmalarını sağlamaktayız. Böyleci yeni çıkan bir perde veya storların temizlenme ve montajları hakkında bilgisi olmaktadır

İstanbul Perde Temizleme Firması
Perdeyikama.ORG

istanbul perde temizleme

Firmamız İstanbul’un bir çok ilçe ve semtine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bilgi için lütfen irtibata geçiniz.
İstanbul perde temizleme olarak firmamız her çeşit perdelerinizin temizlenme işini yapmaktadır. Adreslerinizden hiç bir şekilde eliniz dahi değmeden bulundukları yerden aldığıız perdeler temizlendikten sonra yerlerine monte edilmektedir. Bu aşamaları firmamız ücretsiz olarak yapmaktadır. Size sade perde yıkama ücretini ödemek kalmaktadır.
Firmamız perde temizlemede ve diğer hizmetlerimizde şebeke suyunu arıtarak kullanmaktadır. Kendi mülkümüze kurduğumuz arıtma sistemi şebeke suyunu arıtmakta ve kullanm suyu olarak tesisimize dağıtmaktadır. Arıtılmış su temizlikte büyük önem taşımaktadır.

istanbul perde yıkama

İstanbul’da profesyonel perde temizleme

Firmamız kurumsal kimliği ile İstanbul’da en lüks konut, villa, konak, sarayların profesyonel perde temizliğini üstlenmektedir. Müşteri memnuniyeti ve garantimiz ile hizmetinizdeyiz.

Profesyonel perde temizleme için bizi tercih edebilirsiniz. Sorunsuz bir perde temizleme için perdeyikama.org web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız şu perdelerin temizliğini yapmaktadır:
Tül perde ,
Stor perde,
Zebra perde,
Jaluzi perde,
Brillant perde,
Taç perde,
Mutfak perde,
Salon perde ,
Japon perde,
Fon perde,
Sahne perdesi,
Ofis perdesi. Bu perdeler tesisimizde titizlikle yıkanmakta ve temizlenmektedir.

istanbul perde yıkama