Selamiçeşme Perde Yıkama

Evinizdeki perdelerin bakımı ve temizliğinde en önemli faktör perdelerin türüne ve kumaşına göre temizlik ve bakım yapılmasıdır. Özellikle ipek kumaştan yapılmış perdelerin temizliği sırasında yıkama yapılmaması gerekir. Bu kumaşın yıkanması perdenin dokumasına zarar verir. Yıkama yerine kuru temizleme yapılması gereken bu tür kumaşların zarar görmesi perde temizliği yapan bir çok şirketin düştüğü bir hatadır. Yıllardır edindiğimiz tecrübe Selamiçeşme perde yıkama olarak sadece perdenizi yıkamanın kaliteli hizmet vermek olmadığının farkındayız. Genç ve dinamik çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmemiz kalite hizmet ölçümleri yapılmaktadır. Sizlerden gelen tavsiyeler detaylı bir şekilde değerlendirilerek yapısal değişiklikler yapılmaktadır. Hizmet sırasında kullandığımız araçlardan, sizinle ilgilenen çalışanlarımıza kadar yüksek standartlarda hizmet vermek en büyük amacımız.
Selamiçeşme perde yıkama şirketi olarak yıkamanın yanı sıra ütüleme işleminin de öneminin farkındayız. Kumaşın cinsine ütüleme işlemleri kullanılmaktadır. Kumaşın hassasiyeti göz önüne alınarak ütüleme yapılmaktadır. Sizlere kaliteli hizmet vermek için müşterilerimizin perde bakımı hakkında bilgilendirilmesini sağlamak bizim misyonumuzdur. Perdenin türü ve kumaş yapısıyla ilgili müşterilerimiz bilgi sahibi olduğunda, kullandıkları perdelerin ömrünün uzadığını tespit ettik. Hassas kumaşlarla ilgili yapılan çalışmalarımızda edindiğimiz tecrübeyi müşterilerimiz paylaşarak bilinçlenmeyi yaymak istiyoruz.
Selamiçeşme perde yıkamaGelin evinizin önemli bir parçası olan perdelerinizin sizlerle beraber ömrünü uzatalım. Perde kumaşları, perde bakımı ve daha bir çok konuyla ilgili bizlere kolaylıkla ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.