Yat perdesi temizleme

Firmamızın sizlere sunmuş olduğu hizmetler sadece ev perdeleri ile sınırlı kalmıyor. Ufkumuzu o kadar geniş tutuyoruz ki bunu denize kadar taşıdık ve yat perdelerinize de el attık. Uzman ekibimiz yatlarınızdan aldığı perdeleri tam otomatik makinelerde yıkıyor ve gelip montajını gerçekleştiriyor. Sektörün yenilikçi ve öncü bir firması olduğumuz için her alana hizmet etmeyi hedeflerimiz arasına yerleştirdik şimdiden.
Firmamızın profesyonel perde temizleme hizmetleri içerisinde yat perdesi temizleme ve montaj hizmeti de vermektedir. Yat perdesi temizliği ve montajı sıradan firmaların ve amatör kişilerin yapabileceği bir iş değildir. Yat perdeleri kaliteli ve çok pahalı perdelerdir. Bu nedenle de sıradan firmalara ve amatör kişilere kesinlikle temizletilmemelidir. Yanlış temizleme işlemi sonrasında çok kıymetli yat perdeleri bozulmaktadır. Burada dikkatinizi şu notaya çekmek isteriz: her yat perdesi yıkanmamakradır. Bir takım yat perdeleri kuru temizleme ile temizlenmektedir. Bunu iyi bir usta kumaşa göre karar vermelidir. Yanlış temizlik işlemi yat perdenizin çöpe gitmesine neden olabilir.
Firmamız tecrübeli personel kadrosu ile yat perdelerinizin temizleme, ütüleme, tamirat ve montaj hizmetini yapmaktadır. Profesyonel yat perdesi temizleme, bakım ve montaj çözümleriniz için firmamıza güvenerek bizleri arayabilirsiniz. 1981 yılından beri hizmet verdiğimiz perde temizleme konusundaki tecrübelerimize dayanarak % 100 garantili yat perdesi temizleme hizmeti vermekteyiz.
İstanbul’un tüm marinalarına servisimiz vardır. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Yat perdesi temizleme işi profesyonel bilgi ve tecrübe isteyen bir iştir. Bu nedenle Yat perdelerinizi profesyonel perde temizleyen firmalara temizletiniz.
Yat perdesi yıkama
Yukarıda da belirttiğimiz gibi her perde yıkanmamaktadır. Yat perdelerinin bir kısmı yıkanabilirken; bir kısmı da temizlik işlemine yani kuru temizlemeye tabii tutulur. Perdelerin genelde etiket kısmında nasıl temizlenmesi gerektiği ve yıkama işleminin yapılıp yapılmayacağı yazmaktadır. Etkiketi olmayan perdeler için mutlaka profesyonel destek almalısınız.
Her geçen gün gelişen yenilikleri bünyemize alıyor ve bu düzlem üzerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. En kaliteli hizmeti vererek sizlerin işlerinizin çok kısa sürede hallediyoruz. Siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve en iyi şekilde hizmet vermenin ayrıcalığını yaşıyor ve bununla birlikte kendimiz geliştiriyoruz. Sektörde tam hizmet anlayışlımız ile her geçen gün daha çok alanlara yayılarak bunu sürdürüyoruz. Amacımız perdelerinizin kusursuz ve ekonomik şekilde temizlenmesini sağlamaktır. Bu amaç ve sağlamış olduğumuz müşteri memnuniyeti ile kaliteyi ayağınıza kadar getiriyoruz. Ayrıca yat perdesi temizleme konusundaki becerilerimize güvenerek sizlere %100 garanti şartını veriyoruz. Çünkü yat perdelerini temizlemeyi herkes beceremiyor bu işi biz tüm titizlik ve itina ile yapıyor üstelik bunu çok da ekonomik fiyat seçenekleri ile sizlere sunuyoruz. Yat perdesi temizleme işi profesyonellik, bilgi ve birikimler ile olur. İşte bu niteliklerin fazlasını firmamızda bulacağınız için sizi bizimle çalışmaya davet ediyoruz. Uzman ekibimiz bunun için sizlere her daim en iyisini sunacaktır.
Bir diğer kaliteli perde sınıfına giren yalı perdesi temizleme makalemizi de incelemenizi öneririz: http://www.perdeyikama.org/yali-perdesi-temizleme