Villa perdesi temizleme

Firmamız uzman kadrosu ve güler yüzlü çalışanlarıyla perde temizleme hizmetleri içerisindedir. Villa perdesi temizlemenin dışında ayrıca montaj hizmeti de firmamızın hizmet standartlarının içerisinde yer almaktadır. Villa perdelerinin temizliği ve perdelerin montaj işlemleri sıradan firmaların ve işinde ehil olmayan amatör kişilerin yapabileceği bir iş değildir. Ustalık ve uzmanlık gerektiren bir kadro gerektirir. Villa perdesi temizleme iki kısımdan oluşmaktadır. Temizlik kısmı genel olarak tüm perdelere uygulanabilirken, yıkama kısmı ise sadece perde kumaşlarının yıkanabildiği perdelere uygulanabilmektedir. Bir çok firma her kumaşa yıkama işlemi uygulamakta bu da perdelerin ömrünün kısalmasına ve deforme olmasına yol açmaktadır.
Villa perdesi yıkama
Yukarıda da bahsettiğimiz gibi her perde yıkama işlemine sokulamaz. Perdenin kumaşını iyi tanımalı, gerekiyorsa etiketi incelenmelidir. Bu inceleme yapılmadan yıkama işlemine geçilirse geri dönüşü olmayan sonuçlar ortaya çıkabilir. Firmamız bu konuda uzmanlaşmış ve her perde kumaşını yakından tanımış ve ona göre işlem uygulamıştır.
Oldukça zor ve zahmetli olan perde temizlik işlemi perdenin çıkarılması doğru teknikle temizlenip beyazsa sararmış olan kısımların detaylı bir şekilde temizliğinin yapılıp perdelerin beyazlatılması sabır ve titizlik gerektiren bir süreçtir. Villa perdelerinin kumaşları çoğunlukla ipek tafta ve benzeri olan çok kaliteli olan ve maliyet noktasında da pahalı olan perde kumaşlarıdır. Bu nedenle de daha önce çalışmadığınız işini bilmediğiniz amatör firmalarla çalışmamanızı tavsiye ederiz. Amatör kişilerin bilinçsizce, yanlış yıkama ve kuru temizleme yapıp ya da montaj işçiliği sonrasında ortaya çıkabilecek problemlerde kıymetli ve pahalı olan villa perdelerinizin bozulma riskini göz önünde bulundurup bu duruma göre hareket etmelisiniz.
Firmamız tecrübeli ve kendinden emin güler yüzlü personel kadrosu ile villa perdelerinizin temizlik işlemlerini gerçekleştirme, ütüleme, perdenizde var olan tadilat işlemini geçekleştirme ve montaj hizmetini yapmaktadır.
Profesyonel villa perdesi temizliği istiyorsanız, bakım ve montaj problemlerinizin çözümü için firmamıza güvenerek bizleri tercih edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin sorunlarına cevap bulup mutlu etmek bizleri de oldukça memnun edecektir.
Perdelerin nasıl yıkandığını şu sayfamızda görebilirsiniz: http://www.perdeyikama.org/perde-nasil-yikanir