Saray perdesi temizleme

Saray perdelerini detaylı ön inceleme yaptıktan sonra, ölçerek kayıt yapmaktayız. Saray perdelerini temizleme onayını aldıktan sonra asılı bulundukları yerlerden tek tek etiketleyerek resimledikten sonra sökerek teslim almaktayız.
Profesyonel perde temizleme tesisimizde temizleme, ütüleme, bakım onarım ve kalite kontrol işleminden sonra profesyonel servis personelimiz tarafından tekrar yerine asmaktayız.
1981 yılından itibaren hizmet amacımız siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılayabilecek nitelikleri kendinde toplamıştır. İstanbul Anadolu yakasında bulunan fabrikamız ile tüm İstanbul geneline hizmet vermekteyiz
Günümüzde artık saray perdesi çok özel bir yere sahiptir. Her ne kadar Sarayların sayıca az olmasına rağmen özellikle lüks villalarda çokça kullanılmaktadır. Saray perdeleri diğer perde çeşitlerine göre temizlik ve bakımlarında yoğun hassasiyet gösterilmesi gereken bir perde çeşididir. Montajından , temizliğine ve tekrar montajına kadar geçen süreçte ayrı ayrı dikkat ve özen gösterilmelidir. Bunun nedeni ise kumaşının özel olmasıdır. Firmamız bu tarz hassasiyet içeren perde türlerinde alanında 35 yılı aşkın deneyimi ve aynı şekilde de deneyimlidir.
Güler yüzlü ve alanında deneyimli personel grubumuz ile montajından temizliğine olan bütün süreç içerisinde perdelerinizin bakım ve temizliğini yapmaktayız. Saray perdesi temizleme işinde kendimize olan inancımız sayesinde her geçen gün artmaktadır. Çünkü perde temizleme veya perde kuru temizleme sektöründe yalnızca deneyimli personel kadrosuna sahip olmak yetmez aynı zamanda özellikle de Saray perdesi yıkamada, Saray perdesi sahibi olanlar bize daha çok hak verecektir. Kumaşı çok narindir, özel bir kumaş yapısına sahiptir bu yüzden yıkama faaliyetini gerçekleştirirken daha fazla özen gösteriyoruz bu yüzden sahip olduğumuz güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz haricinde kullandığımız ekipmanlarımız tam aksine en yeni teknolojilere sahip içerikli cihazlardan tercih ediyoruz.
Köşk perdesi temizleme sayfamız da ilginizi çekebilir.