Kayışdağı perde yıkama

Birçok ev hanımının temizlemekte zorlandığı, çeşitli kimyasallar kullansa dahi istediği sonucu elde edemediği temizliği Kayışdağı perde yıkama olarak ayağınıza kadar getiriyoruz.
Perde temizliği, evin en önemli temizlik ihtiyaçlarından biridir. Bu nedenle yılda en az iki defa yapılması, öncelikle sağlık açısından daha sonra da perdenizin kullanım ömrü açısından oldukça önemlidir. Evde perde yıkamak çoğu kişinin gözünde büyüyen bir iştir. Perdeyi sökmek, yıkamak, ütülemek ve takmak bazılarına işkence gibi gelebilir. Birde bunun üstüne çalışan biriyseniz, bu iş sizin gözünüzde iki kat daha fazla büyüyecektir. İşte bu sırada biz sizin imdadınıza yetişmekteyiz. Size sadece bir telefon kadar uzak olan firmamız, tüm kaliteyi ve güvenceyi sizlere sunmaktadır. Profesyonel ekibimizle ve son teknoloji özel makinalarımızla sizlere hizmet sunmaktayız.
Bize ulaştığınız gün ekibimiz evinize gelir ve perdelerinizi yerinden sökerek paketleme işlemi yapılır. Firmamıza getirilen perdeleriniz kumaş özelliklerine göre ayrılır. Özelliklerine göre yıkama işlemi gerçekleşir. Bunun için özel deterjanlar kullanılır. Daha sonra yine kumaşın cinsine göre, özel olarak kurutma işlemi gerçekleşir. Ütüleme işlemi de tamamlandıktan sonra, büyük bir özveriyle paketlenen perdeleriniz yola çıkar. Vermiş olduğumuz gün ve saat aralığında size ulaşmış olur. Siz hiçbir şekilde yorulmadan, perdeleriniz tekrar ekibimiz tarafından yerlerine asılır. Sizin memnuniyetinizin bize vermiş olduğu mutlulukla, ekibimiz işi tamamlar ve evinizden ayrılır.
Perdelerinizin ilk günkü görünümünü elde etmek istiyor ve temizliğiyle göz alıcı olmasını istiyorsanız siz de bize ulaşabilirsiniz. İstanbul’un birçok noktasına ücretsiz servisimiz mevcut olup, %100 müşteri memnuniyetimiz garantimizdir. Kalitesi, temizliği ve fiyatıyla size en cazip adres Kayışdağı perde yıkama olacaktır.