Adalar perde yıkama

Perde temizliği alanında uzmanlaşmış olan firmamız İstanbul Adalar’da da hizmet vermektedir. Adalar perde yıkama firması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adalar Profesyonel perde yıkama

Perdeler üretim ve kumaş yapısı nedeniyle bilinen diğer kumaş tiplerine nazaran zedelenmeye ve yıpranmaya oldukça müsait bir kumaş yapısına sahiptir. Bu nedenle perdelerin temizliğinde kullanılan temizlik ürünleri de perdenin kumaş ve desenine göre seçilmesi zorundadır. Çünkü perdelerin sahip olduğu kumaş tipi ve deseni yüzünden yıkama programlarında yanlış seçilen şampuan ve losyonlar yüzünden perdenin kumaşında zedelenmeler yaşanabilir.
Adalar perde yıkama olarak sahip olduğumuz firma bilinci sayesinde perdelerinizi gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirsiniz.Çünkü bizler perdelerinizin yıkama öncesi ve sonrasında titizlikle çalışıyoruz. Perdenizin kumaş tipini belirliyor , kumaş tipine görede yıkama programı belirliyoruz.Tezal kuru temizleme olarak adalar bölgesindede servis ağımız bulunmaktadır.Siz değerli müşterilere perde yıkama hizmetini garantili ve uygun fiyat ile sizlere sunmaktayız.Şirket olarak misyonumuzsizlerden teslim aldığımız perdelerinizi perdenizin kumaş tipi ve desenine göre yıkama ve temizle işlemi uyguluyor ve yine sizlere mağazadan aldığınız ilk günkü gibi ulaştırıyoruz. Adalar perde yıkama sizlerin daima hizmetindedir. Sektörde 35 yıldır deneyimli olmamız ve aynı şekilde deneyimli ve güler yüzlü personelimiz kullanılan ekipmanlar bu iş için en iyi firma olduğumuzun göstergesidir. Dilerseniz web adresimizin iletişim kısmında bulunan adrese kendiniz perdenizi getirebilir veya dilerseniz aşağıda yazan numaramızdan bizleri arayabilir kapınıza kadar gelebiliriz.
Adalar perde yıkama olarak bize ulaştığınız andan itibaren en kısa süre içerisinde kapınıza kadar geliyor perdenizi sizlerden teslim alıyor en iyi şekilde temizliyor ve tekrar kapınıza kadar getirip montajını gerçekleştiriyoruz